Новітні функції захисного скла для смартфонів: специфіка та цікаві факти
В асортименті сучасних телефонів більшість моделей мають передбачений виробником та доведений експертами індекс опірності води та пилу. Корпуси таких мобільних гаджетів є герметичними, водонепроникними та лояльними до зовнішніх забруднень.
Але дисплей при цьому все одно залишається найбільш вразливим елементом відповідних пристроїв. На ньому, як і раніше, здатні залишатися сліди подряпин, наприклад, від контакту з ключами в кишені. А внаслідок падіння екран смартфона цілком може розбитися. Щоб цього не сталося, варто купити захисне скло або плівку https://smartfon.com.ua/catalog/zahisne-sklo-i-plivki – практичний аксесуар, який не втрачає актуальності.
Багато користувачів навіть не здогадуються, що такі вироби наразі випускаються з додатковими корисними функціями, про які піде мова далі.
На що здатне захисне скло останнього покоління
Можливості такого аксесуара не обмежуються оберіганням матриці сенсорного дисплея мобільного телефону від механічних пошкоджень.
Функціонал захисного скла передбачає й інші пріоритетні можливості, які стають його очевидними перевагами.
- Нейтралізація агресивної дії синього випромінювання екрана. Завдяки такому захисту, шкідлива дія такого світла на зір, що подразнює очі користувача та призводить до їх напруження і втоми, в рази знижується.
- Підвищення гігієнічної безпечності мобільного гаджета. Відповідні аксесуари виробники випускають з антибактеріальним покриттям. Воно запобігає розмноженню представників патогенної мікрофлори, які викликають інфекції.
- Антивідблисковий ефект. Ця властивість забезпечує оптимальну, комфортну візуалізацію контенту в умовах потрапляння прямих сонячних променів на екран смартфона або під час дуже яскравого довколишнього освітлення.
- Покращення чутливості сенсора. Захисне скло минулих поколінь, особливо моделі товщиною від 0,5 мм до 1мм, мали здатність, навпаки, понижувати цю характеристику тачскріну, від чого процес керування телефоном дещо ускладнювався. Аналоги сучасні, тонкі та міцні, відповідні дії користувача спрощують.
- Олеофобний захист. Наразі здебільшого виготовляються моделі захисного скла з олеофобним покриттям. Така інноваційна поверхня не дозволяє пошкодити дисплей через дотики до нього масними, забрудненими або мокрими пальцями.
А ще наразі в тренді захисне скло-антишпигун. Особливість його в тому, що відповідний аксесуар дозволяє бачити зображення на телефоні тільки тому, хто тримає його прямо перед очима. Люди, які знаходяться осторонь, не побачать на ньому нічого. Це чудова новина для любителів приватності.
Цікавинки, яких ви не знали
Можна навести цілий ряд маловідомих і дивовижних фактів, пов’язаних з виробництвом та властивостями сучасного захисного скла для мобільного телефону:
- першість у плані надійності та міцності наразі утримують моделі алюмосилікатні та вапняно-натрієві – вони на чіткість зображення та якість відтворення кольорів абсолютно впливати не здатні;
- найбільший попит у наш час здобуло фірмове скло для захисту екрана смартфона товщиною від 0,15 до 0,4 мм – товстіші варіанти актуальність поступово втрачають;
- ударостійкості та безпечності цьому випробу надає спеціальне плівкове покриття – завдяки йому скло не розбивається навіть у випадку падіння зі значної висоти, а лише утворює мікротріщини, що нагадують павутинку;
- у процесі виготовлення цей продукт промислового виробництва проходить декілька екстремальних випробувань, що пов’язані з обливанням його водою, згинанням та опусканням на нього металевих обтяжувачів масою до 60 кг.
Усі ці аспекти є доказами високої якості та безпрецедентної надійності захисного скла для смартфона.
А топовими виробниками такого аксесуара вважаються ті самі бренди, що виготовляють телефони, – це корпорації Apple, Samsung, Xiaomi та Huawei.