Батальйон «Карпатська Січ» отримав ще один автомобіль від «Української команди»

Батальйон «Карпатська Січ» отримав ще один автомобіль від «Української команди»

«Українська команда» передала 67-й автомобіль на передову.

Волонтерська підтримка військових має бути посилена. Про це заявив керівник волонтерського штабу «Українська команда» Артур Палатний під час передачі чергового автомобіля бійцям батальйону «Карпатська Січ».

«Окупанти шаленіють від своїх військових невдач, посилюючи обстріли та «м'ясні штурми». Тому маємо збільшити допомогу нашим захисникам. Сьогодні «Українська команда» передає вже 67-й автомобіль на передову. Цей Mitsubishi Pajero ми придбали для воїнів стрілецького батальйону «Карпатська Січ» імені Олега Куцина. Впевнений, цей Mitsubishi Pajero допоможе хлопцям більш оперативно та якісно виконувати бойові завдання», – заявив Артур Палатний.

Він зазначив, що добровольчий стрілецький батальйон «Карпатська Січ» імені Олега Куцина героїчно бився за Ірпінь, Романівку та інші населені пункти Київщини. Потім його бійці звільняли Харківську область в районі Ізюму. А зараз захищають Україну на Лиманському напрямку.

Раніше повідомлялося, що «Українська команда» передала позашляховик Mitsubishi Pajero Третій окремій штурмовій бригаді. Також повідомлялося, що волонтери забезпечили розвідників групи Гюрзи зимовою формою найвищого рівня теплозахисту.

Залишити відповідь