Ердоган склав присягу президента Туреччини

Ердоган склав присягу президента Туреччини

Ердоган склав присягу президента Туреччини. / Фото: Associated Press

Реджеп Таїп Ердоган склав присягу на вірність державі та народу.

Переобраний на новий термін президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган 3 червня склав присягу на вірність турецькому народові та державі.      

Про це пише Anadolu Ajansı.

Після прибуття до Генеральної асамблеї Великих національних зборів (парламенту – ред.) Ердогана привітав тимчасовий спікер Девлет Бахчелі і передав главі держави документ, що засвідчує перемогу на виборах президента Туреччини.

Ердоган склав присягу президента Туреччини. Фото: Anadolu Ajansı.

“Як президент я буду захищати існування і незалежність держави, неподільну цілісність Батьківщини і нації, безумовний і беззастережний суверенітет нації, дотримуватимусь Конституції, верховенства права, демократії, принципів та реформ Ататюрка та принцип світської республіки. Я захищатиму мир і добробут нації, національну солідарність і справедливість. Я клянусь своєю честю та гідністю перед великою турецькою нацією та її історією, що не відступлюся від ідеалу керування правами людини та основними свободами. Я докладатиму всіх моїх сил, щоб захистити та прославити честь та славу Турецької Республіки та неупереджено виконувати свій обов’язок”, – сказав у своїй промові Ердоган.

Ввечері Ердоган оголосить склад нового уряду. 

28 травня під час другого туру виборів Ердоган переміг свого  спільного кандидата від турецької  опозиції Кемаля Киличдароглу. За Ердогана проголосувало 52,1% виборців. Кемаль Киличдароглу отримав 47,9% голосів.

Нагадаємо, 3 червня у Туреччині відбулась інавгурація президента Реджепа Таїпа Ердогана

Залишити відповідь