Фракція “Слуги народу” ухвалила рішення щодо законопроєкту про мобілізацію – нардеп

Фракція “Слуги народу” ухвалила рішення щодо законопроєкту про мобілізацію – нардеп

Фото: УНІАН

Депутати більшості начебто погодилися повернути законопроєкт уряду.

Увечері в середу, 10 січня, парламентська фракція партії “Слуга народу” на своєму засіданні вирішила повернути мобілізаційний законопроект Кабміну на доопрацювання.

Про це повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

“Як я і казав, у такому вигляді його ухвалювати не можна. Подивимося, чи не продавить це зараз Офіс президента”, – додав він.

Раніше народний депутат Ярослав Железняк припустив, що законопроєкт про посилення мобілізації збираються ухвалити в першому читанні разом з усіма скандальними нормами.

Коментуючи рішення фракції “Слуги народу”, він наголосив, що не вважає його “фінальним”.

“Щонайменше тому, що воно точно з урядом та, головне, з ОП не погоджено. Тому правильне формулювання буде таке: “Присутні депутати висловили побажання відправити уряду, і щоб він швидко вніс доопрацьований варіант”, – написав Ярослав Железняк.

Нагадаємо, станом на ранок вівторка, 9 січня, у ВР зареєстровано п’ять версій законопроєкту про мобілізацію – крім урядового (№10378) ще чотири альтернативні: від Олексія Гончаренка (№10378-1), від Георгія Мазурашу (№10378-2), від Дмитра Разумкова та групи нардепів (№10378- 3), а також від Андрія Кіта й Миколи Люшняка (№10378-4).

Залишити відповідь