Медведєв напророкував Зеленському смерть Гітлера і осоромився на весь Інтернет

Медведєв напророкував Зеленському смерть Гітлера і осоромився на весь Інтернет

Дмитро Медведєв осоромився у своїй заяві про смерть Володимира Зеленського / Фото: Getty Images

Російський політик влаштував чергову істерику після попереджень українського лідера – що "ті, хто там у Кремлі, закінчать погано".

Заступник голови Радбезу Росії Дмитро Медведєв напророкував президентові України Володимиру Зеленському смерть німецького фюрера Адольфа Гітлера, при цьому помилившись у причині смерті останнього.

Свою істеричну заяву російський політик опублікував у Мережі 12 травня.

До своїх традиційних вже агресивних погроз Медведєв вдався після слів Зеленського про смерть “тих, хто там у Кремлі”.

Що заявив Зеленський  

Напередодні український президент заявив в інтерв’ю журналістам: “Ті, хто там у Кремлі, повірте, вони закінчать погано. Не знаю, чесно кажучи, як, але хотілося б, щоб швидше закінчилося. Але вони точно своєю смертю не закінчать”.

Що заявив Медведєв

Заступник голови російського Радбезу нафантазував, що Зеленський начебто помре, “наковтавшись собачої отрути”, як Гітлер. Незважаючи на те, що німецький фюрер насправді застрелився.

“Тварина у зеленому побажала смерті всім у Кремлі. Причому від своїх рук. Хто як помре, нам невідомо, адже шляхи Господні несповідні. Але наркоман у Києві має шанс згинути саме від своїх рук. Занапаститися, вчинивши боягузливе самогубство. Як Гітлер, наковтавшись собачої отрути”, – влаштував істерику в мережі Медведєв.

Як насправді помер Гітлер

Згідно з історичною довідкою, Гітлер наклав на себе руки 30 квітня 1945 року за допомогою пострілу з пістолета у скроню. А отруїла себе його дружина Єва Браун, використавши для цього ціанід. 

Зауважимо, що це далеко не перший приступ Медведєва з його фантазіями про смерть Зеленського. Так, на початку травня після начебто атаки дронами по Кремлю російський політик заявив про необхідність “фізичного усунення Зеленського та його кліки”.

Сам президент України сказав, що заяви Медведєва – нецікава для нього тема. Натомість Зеленський порадив росіянам подумати над зміною політичного режиму в їхній власній держави та над завершенням війни.

Залишити відповідь