Привласнення нафтопродуктів для ЗСУ: Пашинський відреагував на підозру

Привласнення нафтопродуктів для ЗСУ: Пашинський відреагував на підозру

Сергій Пашинський / Фото: УНІАН

Справа стосується привласнення та продажу конфіскованих нафтопродуктів, які повинні були піти на потреби армії.

НАБУ, САП та СБУ оголосили підозру колишньому нардепу Сергію Пашинському та його бізнес-партнеру у незаконному привласненні нафтопродуктів і завдаванні державі майже 1 млрд грн збитків.   

Пашинський, його бізнес-партнер та чотири спільники підозрюються у незаконному привласненні та продажі 97 тис. тонн конфіскованих державою нафтопродуктів, які повинні були піти на потреби армії.

Сергій Пашинський на своїй сторінці у Facebook відреагував на обвинувачення.

“Сьогодні слідчі СБУ та НАБУ вручили мені підозру за так зване “розкрадання” палива “Роснефті”, яким в інтересах росіян торгував зрадник Курченко (український бізнесмен-втікач Сергій Курченко – ред.). Усе так зване “розкрадання” полягало в конфіскації цього палива та передавання його на користь ЗСУ. Звинувачення відкидаю. Вбачаю в діях правоохоронців опосередковану роботу на країну-агресора, якій заради зриву боєздатності ЗСУ конче потрібно усунути мене від моїх посадових обов’язків як голови “Національної асоціації підприємств оборонної промисловості України”, – йдеться у дописі Сергія Пашинського.

Нагадаємо, 2014 року держава конфіскувала майже 100 тис. т нафтопродуктів у структур олігарха Сергія Курченка, який після Революції Гідності втік до Росії. Слідство встановило, що за допомогою політичного лобі екснардепа ці нафтопродукти були передані для реалізації профільному держпідприємству задля наповнення держбюджету. На той час це держпідприємство очолювали керівники, підконтрольні бізнес-партнеру ексдепутата.

Читайте також провідні новини дня:

  • Велике інтерв'ю нового командира “Вовків да Вінчі”: “Мобілізувати 250 тисяч — мінімум, який нам потрібен”
  • Два роки ані грошей, ані мін: що відомо про найгучнішу справу проти Міноборони на мільярди гривень
  • Курс валют: долар опускається до 38 гривень, а українці купують його рекордними темпами – чи варто це робити 

Залишити відповідь