У Буданова повідомили, що FPV-дрони від «Української команди» вже працюють по ворожих цілях

У Буданова повідомили, що FPV-дрони від «Української команди» вже працюють по ворожих цілях

FPV – дрони, які мають пристосування, завдяки якому оператор бачить картинку з камери дрона за допомогою окулярів, а не з дисплея планшета / Фото: heroesukraine.org

Дрони-камікадзе, які передав на передову волонтерський штаб «Українська команда», вже у розвідників і знищують ворожі цілі.

Про це повідомило Головне управління розвідки України у своєму телеграм-каналі.

«Підрозділ розвідників, який виконує бойові завдання на фронті, отримав партію дронів-камікадзе від волонтерського штабу «Українська команда». В межах великого збору «Української команди» тисячі громадян пожертвували на придбання 150 таких дронів-камікадзе, які спалять багато ворожих цілей на нашій землі! Дякуємо! Слава Україні!» – йдеться у повідомленні ГУР.

Керовані FPV-дрони з якісною камерою здатні розвивати швидкість до 100 км за годину та підніматися на висоту до 1000 метрів. Корисне навантаження – понад 1 кілограм вибухівки, зазначають розвідники.

Раніше повідомлялося, що волонтерський штаб «Українська команда» в межах великого збору на дрони-камікадзе закупив і передав 150 FPV-дронів для різних військових підрозділів. Камери, якими обладнані ці безпілотники, передають зображення в режимі реального часу, що дозволяє нашим захисникам бачити позиції ворога, як на долоні. Дрони влучно доставляють окупантам вибухівку, наголошували в «Українській команді».

Залишити відповідь