В Японії військовим наказали підготуватися до можливого ракетного удару з боку КНДР

В Японії військовим наказали підготуватися до можливого ракетного удару з боку КНДР

В Японії наказали підготуватися до можливого удару з боку КНДР. / Фото: smh.com.au

Японські військовослужбовці отримали наказ щодо підготовки до можливого удару балістичною ракетою з боку Північної Кореї.

Міністр оборони Японії Хамада Ясукадзу наказав Силам самооборони вжити заходів для підготовки до очікуваного запуску балістичної ракети Північною Кореєю.    

Про це пише NHK.

Зазначається, що його наказ став відповіддю на повідомлення північнокорейських ЗМІ в середу, в якому мовилося про те, що Пхеньян перебуває на завершальній стадії підготовки до запуску того, що він називає першим військовим супутником-шпигуном країни. Запуск може включати використання технології балістичних ракет.

Північна Корея 2012-го і 2016-го років вже запускала балістичні ракети, які, за її словами, були супутниками. Ракети пролетіли над районами поблизу островів Сакісіма в південній японській префектурі Окінава.

Хамада Ясукадзу видав наказ у суботу, 22 квітня, спонукаючи Повітряні сили самооборони розгорнути підрозділи, які керують наземною системою перехоплення PAC3, на Окінаві.

Очільник оборони також наказав Морським силам самооборони розгорнути есмінці, оснащені системою відстеження ракет Aegis, яка має передову радіолокаційну систему та ракети-перехоплювачі.

Наземним силам самооборони було наказано підготуватися до заходів, щоб мінімізувати шкоду від предметів, які можуть впасти на Окінаву.

“Якщо Північна Корея знову здійснить запуск балістичної ракети в порушення резолюцій Ради Безпеки ООН, це буде перший запуск з лютого 2016 року”, – зазначили журналісти.

Нагадаємо, лідер Північної Кореї Кім Чен Ин доручив офіційним особам підготуватися до запуску свого першого військового розвідувального супутника.

У розвідці США вважають, що китайський лідер Сі Цзіньпін наказав військовим бути готовим до 2027 року для можливого силового захоплення Тайваню.Залишити відповідь