Великій війні в Європі ще можна запобігти: у Латвії розповіли, що треба зробити вже зараз

Великій війні в Європі ще можна запобігти: у Латвії розповіли, що треба зробити вже зараз

Прапори країн ЄС біля Європарламенту / Фото: Associated Press

У Латвії заявили, що Європа взмозі зупинити загарбницькі апетити Росії і запобігти великій війні.

Міністр закордонних справ Латвії Кріш’яніс Каріньш під час виступу у латвійському Сеймі наголосив, що велика війна в Європі не є неминучою.

Про це пише Delfi.

Глава МЗС Латвії назвав агресію РФ проти України “імперіалістичною війною”, ширша мета якої – “зміна міжнародного порядку, заснованого на верховенстві закону, і заміна його на владу брутальної сили”.

“Росія намагається всіма способами у своїй пропаганді розповідати й нам у Латвії, і решті Західного світу, що ми розколоті, що ми безпорадні, що війна йде вперед, що Росія її виграє, і в опору немає сенсу. І я вам скажу – це брехня, це нісенітниця і дурість”, – зазначив Каріньш.

За його словами, Росію можна стримати від нападу на будь-яку іншу країну в майбутньому.

“Це не є неминучим, що буде велика війна в Європі, а в наших силах її призупинити, працюючи, звичайно, над зміцненням своєї безпеки разом із нашими західними союзниками“, – сказав очільник МЗС Латвії і додав, що Латвія та її союзники мають допомагати Україні перемогти у війні проти РФ.

Нагадаємо, у Збройних силах Норвегії заявили, що війна з Росією вже на порозі. На думку генерала Ейріка Крістофферсена, Європі лишилися лічені роки, щоб підготуватися до нападу Путіна. Коли у Кремлі будуть готові відкрити другий фронт і чому європейські політики раптово заговорили про війну з РФ – читайте в ексклюзиві TSN.UA.

Залишити відповідь