Відбулось випробування нового електропікапа American Bulldog

Стартап зі створення електромобілів, EV Canoo, активно розвивається, демонструючи свої новітні досягнення. Однією з останніх новин стало тестування їхнього утилітарного електропікапа, Canoo American Bulldog, яке відбулося поряд з виробничими потужностями компанії.

American Bulldog від Canoo: американський дух у кожному елементі

Не так давно, після того як перший електромобіль зійшов з конвеєра нового заводу в Оклахома-Сіті, Canoo представила світу свій електричний пікап American Bulldog. Ця модель, презентована в листопаді, втілює в собі «американський дух», була описана як «працююча як лінкор» завдяки своїй надійній конструкції. Фотографії жовтого пікапа, опубліковані в Twitter захопленими шанувальниками бренду, викликали великий інтерес серед публіки.

Комерційний успіх: від армії США до NASA

Canoo також продемонструвала успіх у комерційній сфері, розпочавши поставки свого електричного фургона минулого місяця. Серед престижних клієнтів компанії знаходяться армія США, NASA, а також сам штат Оклахома. Додатково, минулого місяця було оголошено про замовлення шістьох фургонів LDV 190 від USPS, що свідчить про зростаючу довіру до продукції EV Canoo.

Ці оновлення від EV Canoo підкреслюють динаміку розвитку компанії у виробництві електромобілів та її здатність відповідати на зростаючий попит на екологічно чистий транспорт, а також забезпечувати інноваційні транспортні рішення для різноманітних секторів.