Вносив корективи, як діяти в Україні: Малюк розповів деталі співпраці Медведчука з ФСБ

Вносив корективи, як діяти в Україні: Малюк розповів деталі співпраці Медведчука з ФСБ

У СБУ розповіли подробиці співпраці Медведчука з ФСБ / Фото: gettyimages.com

СБУ затримувала різнокаліберних ворожі агенти – від звичайних збирачів інформації щодо місць дислокації до топових, таких як Медведчук.

Віктор Медведчук працював пліч-о-пліч з п'ятою службою ФСБ РФ.

Про це у коментарі журналісту Дмитру Комарову розповів голова Служби безпеки України Василь Малюк.

Це служба, яка працює по Україні і весь час цим займалася. В них був план, називався “Промінь”, у матеріалах справи це є, де Медведчук своєю рукою вносив корективи – як потрібно працювати і діяти в Україні. Мова про їхнє глибоке проникнення, подальше створення окупаційних режимів на території України і так далі. Працюючи по кейсу Медведчука, були виявлені багато інших ворожих джерел.

«Ми не можемо не згадати в цьому випадку і резидента “Професора”. Це персонаж, який працював в Одесі, там же й проживав. Він був резидентом, в нього на зв'язку стояли інші агенти, які знаходилися в інших областях України, збирали інформацію, передавали її “Професору”, а той передавав її ворогу», – розповів Малюк.

Справа Медведчука: деталі

Нагадаємо, що Віктора Медведчука підозрюють у державній зраді та порушенні звичаїв війни. У вересні минулого року його обміняли на 200 українських полонених. На території РФ Медведчук інколи робить різні проросійські заяви, коментуючи війну в Україні. Зокрема, він пропонував завершити війну в Україні за так званим “корейським планом”: коли частину держави віддадуть росіянам.

Нещодавно “кум Путіна” Медведчук вимагав трибуналу над Зеленським.

Читайте також:

  • Новини України
  • Війна в Україні
  • Новини України: відеоЗалишити відповідь