“Втомився спростовувати всі ці безглузді аргументи”: Кулеба про скандальні заяви Орбана

Дмитро Кулеба відповів на скандальні заяви прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. / Фото: Twitter/Дмитро Кулеба

Дмитро Кулеба прокоментував скандальні висловлювання прем'єр-міністра Угорщини.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що “втомився спростовувати всі ці безглузді аргументи”, прокоментувавши чергові скандальні заяви прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана.  

Про це очільник МЗС сказав у інтерв'ю виданню BILD.

“Я вже втомився спростовувати всі ці безглузді аргументи. Це все просто бла-бла-бла”, – заявив він у спілкуванні з журналістами.

Також Кулеба озвучив сумнів щодо лояльності Орбана до Євросоюзу та НАТО.

“Я сподіваюся, що він все ще є союзником інших членів НАТО та ЄС”, – сказав український міністр.

Міністр закордонних справ України нагадав, що угорський уряд тим часом “відчайдушно бореться за кошти ЄС, щоб зберегти свою макрофінансову стабільність та уникнути заворушень у країні”.

Скандальні заяви Орбана

Угорський прем’єр-міністр Віктор Орбан виступив проти плану Єврокомісії щодо надання Україні більшої фінансової підтримки.

“Ясно одне, ми, угорці, … не дамо більше грошей Україні, поки вони не скажуть, куди пішли попередні близько 70 мільярдів євро”, – сказав угорський прем’єр.

Орбан також заявив, що “Україна більше не є суверенною державою”, бо нібито залежить від США та Заходу.

Друг Путіна також висловив думку, що виграти війну проти Росії “неможливо”. Орбан заявив, мовляв, “Україна не досягне нічого”. Саме тому, перемир'я є єдиним виходом із ситуації, переконаний політик.

Він вже не раз заявляв, що, на його думку, Україна не здатна виграти війну. З його слів, війну можна зупинити лише тоді, коли “Росія укладе угоду зі США”.

Нагадаємо, ОБСЄ схвалила створення спецтрибуналу для РФ.

Залишити відповідь