Зеленський назвав наступну ціль диктатора Путіна

Зеленський назвав наступну ціль диктатора Путіна

Володимир Зеленський. / Фото: Associated Press

Очільник Кремля прагне відродити СРСР.

Український президент Володимир Зеленський вважає, що очільник Кремля Володимир Путін прагне захопити Білорусь, аби відновити Радянський Союз.

Про це глава держави сказав в інтерв'ю корейському виданню Chosun Ilbo.

“Наступна ціль Путіна – Білорусь. Він поглинає білоруську металургію. Сьогоднішній Путін явно інша людина, ніж ми бачили раніше. Важко говорити з Путіним до того, як він виведе усі свої війська з території України”, – наголошує Зеленський. 

За його словами, відродження СРСР – це мета життя кремлівського диктатора. Оскільки досягнути цього дипломатичними шляхами неможливо, то Москва випробовує різні види шантажу. Зокрема, через енергетику.

“Не вдалося. Потім він вирішив стати відвертим агресором. Вони вбивають і катують незліченну кількість мирних жителів і навіть погрожують ядерною катастрофою, окупуючи атомні електростанції”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав країни СНД вступати до “Союзної держави” (наддержавне утворення Росії та Білорусі), щоб отримати ядерну зброю.

Також Росія та Білорусь 25 травня підписали документи про розміщення на території республіки російської нестратегічної ядерної зброї.

Читайте також: 

  • Зеленський розповів, за яких умов готовий говорити з Путіним
  • Росія може захопити владу у Білорусі після смерті Лукашенка – політтехнолог
  • Лавров цинічно назвав Україну терористичною державою

 

Залишити відповідь