Будуть лояльні, коли їх спонсор програє: Подоляк поставив на місце віцеспікерку парламенту Угорщини

Будуть лояльні, коли їх спонсор програє: Подоляк поставив на місце віцеспікерку парламенту Угорщини

Фото: Getty Images

У Офісі президента не розуміють, чому суверенна країна повинна просити дозволу в іншої на вступ до НАТО.

Радник голови Офісу президента України поставив на місце скандальну віцеспікерку парламенту Угорщини Дору Дуро, яка заявила, що Кремль має особисто схвалити вступ України до НАТО.

Подоляк в ефірі телемарафону сказав, що його здивувала подібна заява.

Він зазначив, шо не розуміє, чому політики Угорщини дозволяють собі коментувати майбутнє України та її суверенітет.

“Чому Угорщина щось коментує щодо суверенітету нашої країни або нашого вибору? Або щось щодо Альянсу, який устами генсека НАТО Єнса Столтенберга зафіксував, що всі, абсолютно всі країни єдині у своїй думці, що Україна повинна бути обов'язковим членом Альянсу, крім Угорщини? Який дозвіл ми повинні отримати у Росії? Ми повинні отримати у Росії лише один дозвіл — на неіснування Росії. Тобто ми повинні його отримати нашими Збройними силами, пояснивши Росії, що такі держави неконкурентні і в такому вигляді існувати не можуть. Вони повинні або трансформуватися, або зменшити свій обсяг амбіцій гопника”, – заявив він.

Крім того, Подоляк сказав, що зараз в Угорщині можуть робити будь-які заяви, але після програшу їх спонсора — Російської Федерації — Україна матиме абсолютну лояльність таких країн як Угорщина.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представниця ультраправої угорської партії “Наша Батьківщина” Дора Дуро, яка обіймає посаду віцеспікера парламенту, заявила, що без ризику початку війни вступ України до НАТО можливий лише в тому разі, якщо Росія схвалить це у вигляді певної угоди.

Пізніше у МЗС України прокоментували заяву віцеспікерки парламенту Угорщини Дори Дуро, яка вважає, що вступ України до НАТО можливий лише за умови схвалення такого кроку Росією.

Залишити відповідь