Пашинян висловився про те, чи є Вірменія союзником Росії у війні

Ніколи Пашинян та Володимир Путін. / Фото: Associated Press

З його слів, Єреван зберігає нейтральну позицію.

Вірменський прем'єр-міністр Нікол Пашинян заявив, що війна в Україні безпосередньо впливає на відносини Єревана і Москви. Втім, Вірменія не є союзником країни-агресорки Росії.

Про це CNN primanews заявив прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, пише “Радіо Азатутюн”.

З його слів, Єреван відчуває “занепокоєння” через військовий конфлікт України та Росії. Але разом з тим його країна продовжує зберігати нейтральну позицію.

“Про це ніколи не говорилося вголос, але я думаю, що це видно: у війні з Україною ми не союзник Росії. І наше почуття від цієї війни, від цього конфлікту – занепокоєння, тому що вона безпосередньо впливає на всі наші відносини”, – висловився Пашинян.

Пашинян висловився, мовляв, Вірменія має багато власних турбот, а тому не має часу, аби вирішувати проблеми інших держав.

“На Заході помічають, що ми союзник Росії, більше помічають саме це. А в Росії бачать, що ми їм не союзник у війні з Україною. І виходить, що ми нікому не союзник у цій ситуації, а отже, вразливі”, – переконує вірменський прем'єр.

Нагадаємо, Пашинян відмовилася приймати у себе в країні навчання Організації Договору про колективну безпеку, заплановане на 2023 рік. Мовляв, це є “недоцільним”.

Читайте також:

  • “Китай сприймає Росію не як союзника, а як проблеми”: експерт про те, як влада вислизає з рук Путіна
  • “Хто хоче жити”: Зеленський порекомендував російським військам залишити Придністровʼя
  • Шольц висловився про гарантії безпеки для України: що відомо

 

Залишити відповідь