“Я втомився від цього”: Зеленський обіцяє публічно боротись з країнами НАТО, які допомагають Росії

"Я втомився від цього": Зеленський обіцяє публічно боротись з країнами НАТО, які допомагають Росії

Зеленський заявив, що втомився від країн НАТО, які допомагають Росії обходити санкції / Фото: Офіс президента України

На європейському континенті є країни, які "хочуть чи не хочуть, але допомагають Росії обходити західні санкції".

Президент України Володимир Зеленський заявив, що він втомився від дій країн НАТО, які допомагають Росії обходити західні санкції.

Про це голова держави заявив під час зустрічі з президентом Естонії Аланом Карісом у Києві.

Він зазначив, що у всьому світі, зокрема на європейському континенті, є країни, які “хочуть чи не хочуть, але допомагають Росії обходити західні санкції”.

“Чесно кажучи, я навіть трохи втомився в цій боротьбі. Я думаю, що я почну публічно боротися з тими, хто дає можливість обходити ці санкції”, – сказав президент.

Зеленський заявив, що така підтримка Росії дозволяє виготовляти більше ракет, якими вона обстрілює Україну, і тим самим робить Київ та його союзників “бовдурами”.

“Щоб ми всі виглядали адекватними, а не бовдурами, можна думати, як продукувати сотні ракет і як це складно зробити, а не давати можливість, щоб вони (росіяни – Ред.) обходили санкції, виробляючи балістичні ракети”, – наголосив він.

Президент додав, що “коаліція Patriot” також входить до унеможливлення обходу санкцій, але не розповів подробиць.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський розповів про нові санкції проти Росії та підприємств, які допомагають окупаційній армії у війні проти України.

Крім того, ми раніше інформували, що колишній міністр економіки Росії Андрій Нечаєв заявив, що після запровадження західних санкцій проти РФ ситуація в російській економіці стала дуже скрутною. За його словами, наразі РФ перебуває “в д*пі”.

Залишити відповідь