Що з Путіним: його дивну поведінку в Китаї зняли на відео

Президент Росії Володимир Путін і лідер Китаю Сі Цзіньпін / Фото: Getty Images

Господар Кремля помітно хвилювався, коли вітався з китайським лідером і позував для спільного фото.

Президент Росії Володимир Путін прибув 17 жовтня до Будинку народних зборів у Пекіні в межах форуму “Один пояс – один шлях”. Під час цього диктатор помітно нервував і навіть кульгав.

Про це свідчить відео, поширене китайськими медіа та російськими засобами масової пропаганди.

На кадрах видно, як Путін прибуває до Будинку народних зборів, де китайський лідер Сі Цзіньпін разом із дружиною Пен Ліюань зустрічали очільників делегацій. За повідомленнями російських пропагандистів, очільник Кремля перед цим провів зустріч із лідером КНР.

На відео зафіксовано, як президент Росії виходить з авто, тисне руку представникові Китаю, який його зустрічає, та усміхається. Після цього Путін раптово похмурніє і прямує до входу в будівлю, помітно кульгаючи на праву ногу та нервово поправляючи манжети піджака.

Ще на одному фрагменті відео Сі разом із дружиною вітаються з Путіним за руку. Очільник Кремля у цей момент помітно нервує та, очевидно, силкується впоратися зі своїми емоціями. Вираз обличчя диктатора постійно та швидко змінюється, а пальці кілька разів стискаються в кулаки.

Путін також мав напружений вигляд, коли лідери держав позували для спільного фото. Всі гості та очільник КНР мали достатньо розслаблений і спокійний вигляд. І лише російський президент стискав губи та кулаки.

Нагадаємо, 17 жовтня Путін прибув до Китаю для участі у форумі “Один пояс – один шлях” та для переговорів із лідерами низки країн, зокрема й Сі Цзіньпіном. Напередодні російський диктатор сказав, що його візит до Китаю передбачатиме переговори щодо проєктів, пов'язаних із “поясом і шляхом”.

Залишити відповідь