Врятував ціною власного життя. На фронті батько накрив собою пораненого сина під час ворожої атаки

Ренат знаходиться у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І. І. Мечникова (Фото:fakty.ua)

Ренат знаходиться у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І. І. Мечникова (Фото:fakty.ua)

На Донеччині під час бою загинув військовослужбовець Ігор Руденко. Він накрив собою пораненого сина Рената, з яким пішов разом на війну, і врятував його ціною власного життя.

Історію сім’ї розповіли Факти.

Ренат Руденко із Вінницької області пішов на війну добровольцем, а його батько Ігор приєднався до сина, щоб його оберігати, розповів молодший брат Рената Олександр Руденко.

Руденки охороняли одну з важливих трас у напрямку до Авдіївки біля населеного пункту Новобахмутівка Донецької області. 8 квітня там була важка стрілецька битва. 9 квітня українських військових росіяни обстрілювали ракетами. 

Руденки охороняли одну з важливих трас у напрямку до Авдіївки. 8 квітня там була важка стрілецька битва. А наступного дня, 9 квітня, трасою почали рухатися російські танки. Позицію українських військових росіяни обстрілювали ракетами.

Чоловіки намагалися відповзти до укриття, але росіяни запустили дрон. Під час одного з обстрілів Ігор накрив своїм тілом сина Рената. Таким чином він врятував хлопцю життя, але сам загинув.

«Ренат відчув лише удар у плече. Дивиться — тато на ньому лежить поранений. Батько сказав, що не відчуває лівого боку. Він був ще якийсь час у свідомості. Вмираючи, тато встиг сказати Ренату, щоб він вижив і цінував своє життя, бо воно безцінне», – розповів Олександр.

Пізніше Ренат чув, що наближається російська піхота і був змушений відповзти далі, щоб вижити.

Наразі Ренат знаходиться у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І. І. Мечнікова. Він потрапив до лікарні в комі з великою крововтратою, праву ногу було розірвано в шматки, у лівій — поранення коліна та стегна. Загиблому Ігорю Руденку у травні мало виповнитися 51 рік.

Редактор: Єлизавета Кумбер

Залишити відповідь